KONST / Litografier / Färglitografi 13442101
nr 1344 2101
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Numrerad 348/1000, ej signerad. Motivet: 73x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:32:24
1.000 kr
2.000 kr